1 2

Odbori, komisije in delovna telesa

Natisni vsebinoPovej naprejPovečaj pisavoPomanjšaj pisavo

Odbori, komisije in delovna telesa

KOMISIJA ZA MANDATNA VPRAŠANJA, VOLITVE IN IMENOVANJA

  1. Karlo Radovac, predsednik
  2. Robert Fakin, namestnik predsednika
  3. Dina Kolar
  4. Marina Sorta
  5. Nadia Zigante

ODBOR ZA FINANCE IN PRORAČUN

  1. Manuela Rojec, predsednica
  2. Nevenka Kavčič, namestnica predsednice
  3. Onelio Bernetič
  4. Denis Fakin
  5. Tereza Jankovič
  6. Samo Šinkovec
  7. Daniel Tomljanović

ODBOR ZA GOSPODARSKE JAVNE SLUŽBE

  1. Kristijan Cerovac, predsednik
  2. Savo Radić, namestnik predsednika
  3. Neven Cvitanovič
  4. Bruno Fonda
  5. Barbara Kožar
  6. Simon Macinić
  7. Mitja Udovič

ODBOR ZA DRUŽBENE DEJAVNOSTI

  1. Mag. Milica Maslo Bezer, predsednica
  2. Nadia Zigante, namestnica predsednice
  3. Lara Fojan Zanutto
  4. Jasmina Jašarević
  5. Barbara Kožar
  6. Claudia Macinić
  7. Mojca Švonja

ODBOR ZA TURIZEM IN DRUGE GOSPODARSKE DEJAVNOSTI

  1. Marko Juriševič, predsednik
  2. Christian Poletti, namestnik predsednika
  3. Katja Blažič
  4. Aleš Dobravc
  5. Andreja Frelih
  6. Ingrid Mahnič
  7. Marina Sorta

ODBOR ZA KULTURO

  1. Lara Fojan Zanutto, predsednica
  2. Iztok D. Aberšek, namestnik predsednice
  3. Jasmina Jašarević
  4. Marko Juriševič
  5. Kristjan Knez
  6. Mag. Milica Maslo Bezer
  7. Natalija Planinc

ODBOR ZA ŠPORT

  1. Mitja Udovič, predsednik
  2. Alan Železnik, namestnik predsednika
  3. Andrea Bartole
  4. Črt Butinar
  5. Tomaž Čopi
  6. Gabrijel Franca
  7. Daniel Tomljanović

ODBOR ZA GOSPODARJENJE S STAVBNIMI ZEMLJIŠČI

  1. Vojko Jevševar, predsednik
  2. Savo Radić, namestnik predsednika
  3. Kristijan Cerovac
  4. Vedran Cvetković
  5. Robert Fakin
  6. Mag. Zlatko Keber
  7. Aleksander Matić

ODBOR ZA MORJE IN OBALNI PAS

  1. Denis Fakin, predsednik
  2. Marjan Fojan, namestnik predsednika
  3. Joso Begić
  4. Gianfranco Giassi
  5. Marko Juriševič
  6. Dina Kolar
  7. Marina Sorta

ODBOR ZA URBANIZEM, OKOLJE IN PROSTOR

  1. Denis Fakin, predsednik
  2. Mitja Udovič, namestnik predsednika
  3. Tjaž Bauer
  4. Dr. Margareta Jeraj
  5. Davorin Petaros
  6. Stanislava Premru Lovšin
  7. Manuela Rojec

KOMISIJA ZA VPRAŠANJA ITALIJANSKE NARODNOSTI

  1. Andrea Bartole, predsednik
  2. Nadia Zigante, namestnica predsednika
  3. Kristijan Cerovac
  4. Gianfranco Giassi
  5. Alen Radojkovič
  6. Manuela Rojec

STATUTARNO – PRAVNA KOMISIJA

  1. Andrea Bartole, predsednik
  2. Robert Smrekar, namestnik predsednika
  3. Vojko Jevševar
  4. Marko Juriševič
  5. Matjaž Kezunović

KOMISIJA ZA PODELJEVANJE PRIZNANJA OBČINE PIRAN - ZLATI GRB OBČINE PIRAN

  1. Manuela Rojec, predsednica
  2. Dina Kolar, namestnica predsednice
  3. Zora Mužinić
  4. Jelena Radić
  5. Daniel Tomljanović





Napovednik

junij

05

Galerija Monfort Portorož

Zora Stančič: Zunaj kroga/Out of the loop

maj

25

Youtube kanal Mediadom Pyrhani

Mediadom Streaming - Drago Mislej Mef in Žiga Rustja

junij

01

Youtube kanal Mediadom Pyrhani

Mediadom Streaming – Jure Lesar in Iztok Novak Easy